Zamknij okno

INiG nominowany do European Business Awards

31-01-2011


26 stycznia otrzymaliśmy informację o nominacji Instytutu Nafty i Gazu
do Europejskiej Nagrody Biznesu 2011 - European Business Awards.

Instytut będzie reprezentował Polskę w kategorii Pracodawca Roku.

Instytut został wybrany spośród 15 tysięcy instytucji z całej Europy. Zastosowano następujące kryteria wyboru: sukcesy biznesowe, innowacje, etyka w biznesie.


Kapituła Konkursu argumentuje swą decyzję o nominacji Instytutu uznaniem dla: determinacji i starań Instytutu by być dobrym pracodawcą.

Instytut będzie reprezentował Polskę w kategorii Pracodawca Roku. Jest to kategoria, w której nagradzane są firmy, które szczególną wagę przywiązują do inspirowania i motywowania swoich pracowników, stwarzania im możliwości rozwoju zawodowego, równych szans oraz zrozumienia dla utrzymania równowagi między pracą zawodową a życiem osobistym.

Rygorystyczny proces oceny uczestników i wyłaniania laureatów sprawia, że przynależność do grona firm nominowanych w konkursie European Business Awards stała się jednym z najbardziej pożądanych wyrazów uznania dla biznesów w Europie.

Konkurs European Business Awards, sponsorowany przez firmę HSBC, ma na celu promowanie doskonałości, najlepszych praktyk i innowacji w europejskim środowisku biznesowym. W roku 2011 nagrody zostaną przyznane po raz piąty.

Grono najlepszych firm w Europie poznamy w listopadzie podczas uroczystej gali w Londynie.