Zamknij okno

 

26-03-2013


7-9 czerwca 2013 r. w Krakowie Student Shale Days
(Miesięcznik Nafta-Gaz jest patronem medialnym tego wydarzenia)

Wychodząc naprzeciw rynkowym trendom i potrzebom społeczności akademickiej, Koło Naukowe Geofizyków „Geofon” działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej postanowiło zabrać głos w debacie na temat gazu ziemnego z łupków organizując w dniach 7-9 czerwca 2013 r. w Krakowie Student Shale Days.

Będzie to pierwsza tego typu inicjatywa skupiająca studentów z całej Europy oraz międzynarodowych wykładowców i ekspertów z dziedziny geofizyki i geologii, których obecność zagwarantuje najwyższy poziom merytoryczny wydarzenia. 
Celem jest stworzenie przestrzeni, w której bez niepotrzebnych stereotypów będzie można poszerzyć wiedzę na temat poszukiwań i wydobycia gazu z łupków, jego ekonomicznych i środowiskowych aspektów, a także rozpowszechnić informacje na ten temat wśród lokalnej społeczności. 

Jeśli chcesz wyrobić sobie zdanie na temat tej formy pozyskiwania energii, poznać nowych ludzi i porozmawiać z fachowcami z branży nie czekaj, zarejestruj się już dziś!
Jesteś studentem geologii, geofizyki, energetyki lub po prostu interesujesz się tym tematem i chciałbyś włączyć do debaty? Zgłoś swój referat lub poster!
Jesteś licealistą zainteresowanym geografią lub fizyką? Sformułowanie „gaz z łupków” nie jest dla Ciebie obce? Weź udział w konkursie! Termin nadsyłania prac upływa 15 kwietnia!

Wszystkie szczegóły na  http://shaledays.com/   

Nie przegap okazji, by włączyć się w jedną z najważniejszych debat w naszym kraju!